در دستگاه های آب میوه گیری که قابلیت پوره میوه و پوره سبزیجات وجود دارد شکلی از میوه و سبزیجات رو در خروجی ایجاد می کند که به مخلوطی از تفاله آبدار و پوست و میوه له شده هست که بیشتر در تهیه نوعی از سالاد ها غذا های رژیمی …. کاربرد دارد.

در این ویدیو آموزشی ایجاد پوره میوه با استفاده از دستگاه آبمیوه گیری می دهیم، در ادامه با تعمیرات لوازم خانگی رسام سرویس همراه باشید.

ویدیو آموزشی طرز تهیه پوره میوه

ابتدا مخزن دومی دستگاه که نامش هم پوره کن هست را روی خود دستگاه جا می زنیم و به این نکته دقت کنید که این مخزن پوره کن چرخ دنده کوچک داخلی را ندارد و یک خروجی دارد ، نیازی به جا زدن توری نیست و بعد از جا زدن مخزن نوبت به ماردونی دستگاه می رسد که طبق آموزش قبلی جا می زنیم.

لوله شیشه ای ورودی هم مثل قبل با توجه به نقاط قرمز جا می زنیم و به سمت عقربه های ساعت می چرخانیم و از اتصال درست بدنه با مخزن کف هم مطمئن می شویم و دستگاه را روشن می کنیم.
از این قابلیت دستگاه پوره کن نانیوا می توانید برای هر میوه ای بهره ببرید فرقی نم یکند چه میوه ای باشد مثل پوره کردن هویچ، پوره کردن سیب و… .برای تمیز کردن دستگاه هم بعد از خاموش کردن کامل خود آبمیوه گیری آن را از دوشاخه برق جدا کنید و در پوش را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود و مخزن را هم جدا کنید به این شکل می توانید تمام اجزا را به راحتی تمیز کنید.

دقت داشته باشید که هر دستگاهی که می خواهید بخرید یک قابلیت خاص با توجه به کاربرد مورد نیاز شما داراست ،تمام آبمیوه گیری ها از تکنولوژی پوره کن برای طرز تهیه پوره میوه و پوره سبزیجات بهره نمیبرند شما میتوانید با تماس با شماره تلفن های درج شده در بالای سایت یا پر کردن فرم مشاوره خرید برای دانستن بهترین دستگاه آبمیوه گیری با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید!

رسام سرویس به تمامی برند های موجود لوازم خانگی در بازار را مثل سامسونگ، بوش، الجی، و … خدمات ارائه میدهد و درصورتی که دستگاه شما زمان گارانتی اش گذشته باشد می توانید در رسام سرویس آن را گارانتی کنید تا با خیال راحت از استفاده لذت ببرید.

1 دیدگاه

  1. محمد دلاور گفت:

    تشکر بابت سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *