تعمیر ماکروویو و عیب یابی آن

در این ویدیو آموزش تعمیر ماکروویو ، رفع ایراد ، عیب یابی و سرویس آن را توضیح می دهیم .با تعمیرات لوازم خانگی رسام سرویس همراه باشید.

در همین ابتدا چند نکته رو گوشزد کنیم! که اولا تمام خروجی های کیت های برق در ماکروویو فشار بالا هستند و اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید به هیچ عنوان در منزل آن را باز نکنید ، دوما رو این قطعات برچسب خطر به شکل مخصوص که در ویدیو مشخص است رو میتونید ببینید .

دستگاه های ماکروفر معمولا به دو شکل جهت عیب یابی تست می شوند ، اول دستگاه هایی که عملکرد کلی ندارند و دوم دستگاه هایی که عملکرد ظاهری درستی دارند اما به درستی پاسخگو نیستند!

برای مثال : صفحه برد دستگاه روشن می شود یا چراغ آن به شکل صحیح کار می کنند اما عملکرد مطلوبی ندارند یا بیش از حد صدا می دهند که در این حالت باید کابین (اتاقک دستگاه ماکروویو) مگنترون و المنت ها چک شوند که جزو ایرادات اصلی هستند.

در منزل اگر متوجه شدید در دستگاه بطور کامل بسته نمیشود به هیچ وجه نباید ماکروفر رو روشن کنید چون باعث میشود اشعه های مخرب و سرطان زا به بیرون راه پیدا کنه و باعث بروز مشکلات جدید شود . تعمیر ماکروویو حتما باید در اتاق های مخصوص صورت گیرد که فقط و فقط تعمیکار در آن حضور داشته باشد.

تعمیرات لوازم خانگی رسام سرویس

شرکت رسام سرویس بیش از ۱۳ سال هست که مجهزترین اتاق های تعمیر ماکروویو را در ایران راه اندازی کرده و بهترین نتیجه و بازدهی را در هربار سرویس دستگاه ها ارائه میدهد و از بهترین قطعات جهت ریکاوری دستگاه استفاده میکند و به همراه هر بار تعمیر یا سرویس دستگاه گارانتی کتبی به دستگاه های تعمیری و سرویس شده ارائه میدهد .

برد دستگاه اگر قطعی داشته باشد باید دستگاه باز شود برد به همراه کلیه سیم کشی های داخلی و خارجی آن به همراه پل های روی کیت کاملا چک شود اگر مشکل از این بخش باید بعد رفع آن باید چندین بار تست شود بعد از رفع این مورد باید ترانس و دیگر قطعات و دلیل اصلی این مشکل پیدا شود تا بتوانیم رفع ایراد و مشکل دستگاه ماکروفر را تکمیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *