در این مقاله قصد داریم تعمیر آبسردکن های اداری همراه با آب تصفیه کن رو تشریح و به جزئیات دقیق آن بپردازیم و بررسی کنیم. در صورتی که نیاز به تعویض فیلتر باشد بتوانیم آن را عوض کرده و یا اگر ایراد داشته باشد مشکلات آن را پیدا و تعمیر انجام دهیم.در ادامه با رسام سرویس همراه باشید.

 

قسمت اول تعمیر آبسردکن

در دستگاه های آبسرد کن اداری یا ایستاده، فیلتر های تصفیه ای هستند که معمولا داری چند فیلتر می باشند

که به ترتیب

فیلتر سرامیکی : برای گرفتن ذرات رسوب کلر و آهک

فیلتر کاتریج یا به اصطلاح فیلتر ۵ مرحله هم گفته میشود : که در مرحله اول کربن هست برای گرفتن طمع و بوی آب هست و در مراحل بعدی با استفاده از سنگ های معدنی ذرات جداسازی می شوند که فیلتر پ.پ عملیات بسیار دقیق و ریز تقریبا یک میکرون رو بر عهده دارد.در این دستگاه ها عمل تصفیه بسیار کند صورت میگیرد چون در فیلتر ۵ مرحله ای آب بصورت قطره قطره جریان پیدا می کند.

قسمت دوم تعمیر آبسردکن

مخزن این دستگاه های آبسردکن که از آب تصفیه شده پر می شود، در هر بار استفاده آبی که در این مخزن جمع می گردد به کاربر داده می شود و همان میزانی که استفاده شده رو از فیلتر ها بصورت تصفیه شده جایگزین می کند .

قسمت سوم تعمیر آبسردکن

شناور پایین دستگاه است که متعلق به خود آبسرد می باشد که سطح آب داخل خود دستگاه را تنظیم می کند .

در مرکز خدمات و پشتیبانی تعمیرات لوازم خانگی رسام سرویس می توانید با درخواست اعزام کارشناس به ادارات از مشکلات دستگاه آگاه شده و تعمیر و یا تعویض فیلتر ها، تمیزکردن مخزن، عیب یابی تخصصی دستگاه و … صورت گیرد همچنین رسام سرویس پس از هر بار تعمیر آبسردکن یک برگه گارانتی معتبر در تمامی شعب خود به شما ارائه خواهد داد که طی مدت زمان مشخص شده اعتبار می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *